Giżycko, ul. Żeglarska 6 tel: 796 747 898

Oferujemy dwa klimatyzowane apartamenty dwupokojowe, AHOJ 1 i AHOJ 2, położone w Giżycku przy ulicy Żeglarskiej 6, zaledwie 200 metrów od plaży nad jeziorem Niegocin.

AHOJ 1 zajmuje powierzchnię 38m² i znajduje się na parterze budynku. Składa się z salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw w pobliżu.

AHOJ 2, również na parterze, ma powierzchnię 43m² i oferuje podobne udogodnienia – pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnię i łazienkę.

Oba apartamenty zapewniają dostęp do prywatnego parkingu w garażu podziemnym. W galerii można znaleźć zdjęcia i szczegółowe opisy każdego z nich.

Lokalizacja w centrum Giżycka umożliwia łatwy dostęp do atrakcji takich jak Port Żeglugi Mazurskiej, Port Ekomarina, Pasaż Portowy, a także sklepów i restauracji.

Apartamenty wyposażone są w TV (kablowa), internet, lodówkę, piekarnik, płytę elektryczną, czajnik, mikrofalówkę, ekspres do kawy, zastawę stołową, garnki, pralkę, suszarkę, żelazko i deskę do prasowania. Goście powinni zaopatrzyć się we własne ręczniki kąpielowe. Na życzenie dostępne są łóżeczko turystyczne, zabawki, książeczki i puzzle dla dzieci.