Al.Wojska Polskiego 56, 11-500 Giżycko

W Hotelu Mazury, jako użytkownik programu Genius, masz możliwość skorzystania ze specjalnej zniżki. Wystarczy zalogować się, aby uzyskać korzyści finansowe podczas pobytu.

Ten hotel zlokalizowany jest blisko centrum Giżycka, jedynie 100 metrów od brzegu jeziora Kisajno. Składa się z trzech budynków umiejscowionych na ogrodzonym terenie, gdzie za dodatkową opłatą dostępny jest strzeżony parking.

Hotel Mazury oferuje swoim gościom jasne i przestronne pokoje, każdy z łazienką i telewizorem. W budynku znajduje się winda, a goście mogą korzystać z darmowego WiFi. W pokojach przygotowano również zestaw powitalny z filiżankami, herbatą i kawą.

Restauracja hotelowa codziennie rano serwuje śniadanie w formie bufetu, a wieczorami zaprasza na tradycyjne polskie dania, napoje i desery.

Na terenie hotelu znajduje się staw rybny, a w bezpośrednim sąsiedztwie rozciąga się las.

Wśród głównych udogodnień w Hotelu Mazury wymienić można bezpłatny parking, spa i centrum odnowy biologicznej, darmowe WiFi, dwie restauracje, pokoje rodzinne, pokoje dla niepalących, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty w każdym pokoju, a także bar. Goście szczególnie doceniają serwowane tam śniadania, oceniane jako bardzo dobre.